
Tunnis kirjutasid lapsed paberile, mida neil tõeliselt vaja on ja pidid ka põhjendama, miks neid asju vajatakse. Mõned lapsed väitsid, et neil on kõik olemas. Tore.
Kahju, et kõik ei jõudnud omi mõtteid mulle kirjalikult esitada- nende mõtted ka skeemilt puuduvad.
Päikest!
Õpetaja Eeva
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar