28.11. Õppesuundade päev
8.00-8.45/8.55-9.40 Teatritunnid algklassidele aulas ja teatriklassis (Kokkuleppel klassijuhatajatega)
9.40/10.45/11.50 Fotojaht 1.-12. klassidele.
Eesmärk on kolmel vahetunnil, raadiost edastatud teemal foto tegemine, kasutades selleks võimalikult paljusid klassikaaslasi. Teemad on seostatud mõne õppainega. Igast klassist peavad 3 esindajat ennast 24. novembriks klassi nimel Iti Kasseri juures ära registreerima, need 3 õpilast on vastutajad fotode tegemise eest. Iti Kasser jagab lisainfot registreerijatele. Vajalik 1 kaamera klassi kohta, võib olla ka telefon vm., millega saab pildistada. Algklasside puhul peaks õpetajad olema abiks. 12.55 vahetunnis laetakse fotod selleks tehtud blogisse ja lastakse ka alla telekasse. NB! Klassijuhatajad, hoidke silm peal, et klass saaks registreeritud. Info: Iti Kasser
* Lisaks liiguvad sel päeval koolimajas ringi kirjanduslikud tegelased humanitaarsuuna poolt.
* Mitmed tegevused toimuvad paralleelselt, mis on tingitud söögivahetundidest.
29.11. Avatud uste päev vilistlastele
9.45 Vilistlaskunstnike näituse avamine suures õpetajate toas.
Korraldaja Liina Tops.
11.05 Ekskursioon vilistlastele koolimajas.
11.30 Kontsert vilistlastele aulas.
30.11. Sportlik ja mänguline päev “Terves kehas terve vaim”
11.50 teatevõistlused spordisaalis 1.-4. klassidele
Osalevad kõik klassid, erinevatel vahetundidel. Osalemiseks tuleb moodustada 10-liikmeline võistkond, 5 tüdrukut ja 5 poissi. Kui poisse on klassis vähem, võib asendada tüdrukuga ja vastupidi. NB! Klassijuhataja, palun kontrolli, et klassi võistkond oleks koos ja teavita võistlejaid, et nad oleksid õigel ajal kohal. Need, kes ei võistle, võivad tulla spordisaali kaasa elama ja vaatama.
Info: Ants Ivask, Merilin Maar.
10.00 Kultuuritaip
Kultuuritaip eri – kooli 40. juubelile pühendatud viktoriin
Viktoriin algab kolmapäeval, 30. novembril kell 10.00 ehk 3. tunni alguses ja kestab maksimaalselt 20 minutit. Osa võtavad kõik klassid, kõigile on samad küsimused. Kooli siseraadio kaudu loetakse ette 10 küsimust, iga küsimuse järel on aega üks minut arutamiseks ja vastamiseks. Klassi vastuse paneb kirja klassivanem. Kui klass ei suuda ühtset vastust leida, otsustab lõppvariandi üle kirjapanija. Vastused tuleb korrektselt nummerdada ja lisada ka klassinumber. Pärast viimast küsimust kogutakse viie minuti jooksul kõikidest klassidest lehed kokku.
Kui 3. tund satub olema näiteks kehaline kasvatus, võõrkeel, tööõpetus või mõni muu aine, kui klass on jagatud pooleks, siis otsustab klass eelnevalt ise, kumb pool vastab, või koguneb võimalusel viktoriini ajaks ühte ruumi.
NB! Kõikide viktoriiniküsimuste vastused peituvad kooli 2. ja 3. korruse stendidel (nii ajaloo kui ka eesti keele stendil). Küsimused puudutavad meie kooli ajalugu ja ka tänapäeva. Seega saavad kõik klassid ennast eelnevalt olulise infoga kurssi viia.
3. tunni aineõpetaja roll viktoriinil:
Aineõpetaja annab 3. tunni alguses kirjapanijale A4 paberi (näiteks paljunduspaber) ja veendub, et kõlar on seadistatud maksimumile. Lisaks jälgib õpetaja, et klass kuulaks küsimusi ja ka vastaks ning olukord oleks kontrolli all. Viktoriini lõppedes võtab aineõpetaja paberi enda kätte. 5 minuti jooksul tullakse igasse klassi sellele järele.
01.12. Tordipäev
Nii nagu sünnipäeval ikka, süüakse ka Tallinna 32. Keskkooli juubeli puhul torti. Tordi aga valmistab seekord iga klass endale ise. Et tegu ei ole lihtsalt niisama mis tahes koogiga, vaid meie kooli ümmargusele tähtpäevale pühendatud tordiga, siis olgu see ka tavapärasest veidi erilisem. Ehk siis kajastugu tordi meisterdamises, koostisosades, kaunistustes, mõõtmetes, kujus, serveerimisviisis või muus taolises järgmised kooli jaoks olulised numbrid:
40 kui meie kooli vanus
32 kui meie kooli nimi
9 kui õpilase jaoks õppeaasta pikkus kalendrikuudes
oma klassi number (näiteks 7.b puhul number 7)
oma klassi õpilaste hulk (näiteks 10.d klassis on õpilasi 30, seega number 30)
klassijuhataja klassiruumi number või selle puudumisel klassijuhataja lemmiknumber
Tortide meisterdamise viisi (st kes? kuidas? millal? kus?) lepib iga klass omakeskis ise kokku.
Lõplikult valmis tordid koos serveerimisalusega palun klasside esindustel tuua aulasse nelja¬päeval, 1. detsembril 1. või hiljemalt 2. tunni jooksul (8.00−8.45 või 8.55−9.40), kus need sätitakse tordinäituse tarbeks maitsekalt ritta. Tordi juurde kuulugu ka väike infovoldik/-sedel, kus on kirjas konkreetse tordi meisterdanud klassi number (soovi korral võib välja tuua ka tordi tegijate nimed), tordi nimi ning n-ö erilisuse retsept ehk siis, kuidas kajastuvad selles tordis ette¬antud numbrid.
Sellel päeval on aulas esimesel kolmel pikemal vahetunnil (st 9.40−10.00, 10.45−11.05 ja 11.50−12.10) avatud eksklusiivne tordinäitus, kus esialgu saab süüa vaid silmadega. Noore¬matel külastajatel nagu algklassidel, aga ka põhikooliõpilastel tuleb näitusele tulla koos klassijuha¬taja või mõne agara aineõpetajaga, kelle ülesanne on kohapeal koos õpilastega torte imetleda, aga ka ulakamaid õpilasi distsiplineerida.
Lisaks maitsmis- ja nägemismeelele ergutatakse sel päeval ka vaimu. Nimelt demonstreerivad meie kooli multimeediaõpilased oma oskusi ja fantaasiat, näidates kooli sünnipäevaks valminud temaatilist filmi, mis kestab orienteeruvalt 15 minutit.
Seega, 5. tunni alguseks (kell 12.10) kogunevad aulasse kõik algklassid. Koos vaadatakse filmi, võetakse näituslaualt oma klassi eksponaat, minnakse tagasi oma koduklassi torti sööma, millega lõpeb sel päeval ka koolipäev, v.a 1.c klassil, kes alustab oma päeva just tordi nautimi¬sega.
Loovust ja koostegemisrõõmu
Info: Kerstin Vessik
02.12. Pidupäev
02.12. kell 17.00 pidulik kontsertaktus Salme Kultuurikeskuses.
Seoses kontsertaktusega puuduvad koolist paljud õpilased, kuna proovid algavad Salme Kultuurikeskuses hommikul.
* Kontsertaktusel osalemiseks palume vilistlastel ja õpetajatel registreeruda 28. novembriks sekretär Maris Otsa juures – Maris.Ots@32kk.edu.ee, 6 579 952.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar