4.mail 2012 käisime Tallinna Linnamuuseumis ja martsipanimuuseumis.
Linnamuuseumis saime kasulikku ajaloost teada.
Martispanimuuseumis saime käed martipaniseks ja suud magusaks.
Tore päev oli! Olgugi, et päev algas koolitundidega.
Vanasõna ütleb: kes teeb, see jõuab.
Meie jõudsime sel päeval palju.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar