Ühel koolipäeval oli 3.b klassil tore võimalus osaleda draamaõpetuse tunnis. Tundi viis läbi klassiõpetaja Marika Peterson. Seal said õpilased võimaluse läbi mängu ja erinevate tegevuste harjutada lavalist liikumist, esinemist, kuuldavat kõnelemist ... .
Aitäh, õpetaja Marika!
Ehk teinekord teeme veel mõne tunni?
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar