Päev oli pikk (neli tundi kohapeal!), aga hariv.
Koosnes see kahest osast: välitund ja sisetund.
Välitunnis õppisime erinevaid puid, põõsaid, puhmaid märkama ja ära tundma.
Sisetunnis valmistas iga laps ühe herbaariumilehe tiitellehega.
Kuna õpetajal sai fotoaparaat ootamatult poole õppetunni ajal tühjaks, siis pilte on ainult välitunnist.:(
PS!Vahva oli see, et kõiki meid sõidutati Botaanikaaeda autodega ja me ei pidanud mööda linna seiklema, sest meil on super vanemad, kes meid sinna nii viisid kui tagasi kooli juurde tõid!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar