Vaatasime klassis loodusõpetuses lindude teema lõpetuseks
Youtubest "Pingviinipoeg Lolo" multifilme.
Lapsed palusid, et paneksin need ka blogisse üles.
Siin nad on
1. osa 1. film
1. osa 2. film
1. osa 3. film
1.osa 4. film
__________________________
2. osa 1. film
2. osa 2. film
__________________________
3. osa 1. film
3. osa 2. film
3. osa 3. film
Loodan, et kõik filmid internetist üles leidsin, sest ise ei jõudnud neid üle vaadata!
Toredat vaatamist!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar