Võistlustulle asub igast klassist 2 last.
Kaasa harilik pliiats ja kustutuskumm.
Võistlus toimub järgmiste põhimõtete järgi:
a) toimub kahes vanuseastmes:
1.-2.klass,
3.-4.klass.
b) Kõik lapsed lahendavad ühesugust ( 9 X 9 ruutu) sudokut ja aja peale.
c) Iga õigesti kirjutatud number annab punkti.Kui punkte on ühepalju, siis arvestatakse juurde lahendamise kiiruspunktid.
Võidab enim punkte kogunud võistleja.
http://www.sudoku-solver.net/index.php?randomsudoku=y&lang=English
http://www.funbrain.com/sudoku/Sudoku.html
http://www.jigsawdoku.com/
PS! Õpilaste meilidele saadan küsitluse sudokude lahendamise kohta.
Palun kindlasti esmaspäevaks ära täita!
Õpetaja Eeva
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar