Alles alustasin 1. klassi pisipoiste- ja tüdrukutega. Nüüd seisan juba kasvult vaat et minu-pikkustega kõrvuti.
Aeg küll läheb ja teda peatada ei saa, kuid hetke saab kinni püüda küll!
Piltidel on 4. klassi algus ja näete isegi, et rõõm kohtuda, jälle kokku saada, on alles.
Mind ennast küll piltidel pole, kuid ka minu näos säras rööm. Rõõm taaskohtumise üle.
Olge tublid!
Teie õpetaja Eeva
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar