Loodan, et olete kenasti ja huvitavalt puhanud?
Suvi on kohe-kohe otsa saamas. Võtke veel viimast ja olge, kui ilm võimaldab, õues. Nuusutage läheneva sügise lõhnu ja kuulake ritsikate siristamist. Sööge oma aia vilju (kui võimalust on) - punapõskseid õunu ja viimaseid imepehmeid ning magusaid tikreid- sõstraid.
Ootan teid 3. septembril ikka meie oma vanas klassis hiljemalt 8.45, sest 9.00 algab 2.-4. klassidel saalis aktus.
Rõõmsat meelt ja peatset kohtumist!
Õpetaja EevaPS! Mina küll igatsen juba teie järele! Tahan näha, kui suureks olete suve jooksul kasvanud.:)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar