Teise tunni ajal tulid kaks 10. klassi tüdrukut ja lugesid meile ette oma lemmik-lapsepõlveraamatutest: "Viplala lood" ja muinajuttude kogumik.
Teise osa tunnist mängisime ringmänge- see oli väga lustlik tunni osa!
Aitäh, kümnendikud! Tulge varsti jälle!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar