2.b klassi õpilased räägivad iseendast.
Eesti keeles oli teemaks liitsõnadest omadussõnad ja neid pidi kasutama enda iseloomustamisel. Jutt kirjutati vihikusse ja see tuli õpetajale diktofoni ette lugeda.
Lapsed olid siirad oma juttudes. Hindan seda õpetajana väga.
Kuulake, mida lapsed endist arvavad.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar