Panin kokku filmi laste juttudest, mis nad eesti keele tunnis kirjutasid oma isadest, ja pildid, mis samal ajal valmisid.
Mõni pilt on jäänud lõpetamata. Mõni laps unustas oma töö aga hoopiski õpetajale anda... .
Kahju ... . Ärge laske end sellest häirida. Tund on vahel liiga lühike :).
Vaadake ja kuulake. Tore on ikkagi!
Juttudest on tunda suurt hoolimist ja soojust, kui mõeldakse oma isale.
Mõnusat isadepäeva ja rohkelt aega Teile, head isad- vanaisad, et saaksite oma lastega- lastelastega rohkem põnevaid tegevusi ette võtta!
Teie laste õpetaja Eeva
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar