




21.10.10 toimus meie koolis algklasside playbox. Kõik esinejad olid vaeva näinud ja kõvasti harjutanud.
Läbimõeldud olid ka esinejate kostüümid. Ühtne riietus oli vajalik, et luua ühtse meeskonna tunnet.
Publikut saal täis ja rahvas elas kõikidele esinejatele tugevate aplausidega kaasa. Meeleolu oli vägev!
Meie klassi lapsed olid esindatud kahe trupiga. Kiitus mõlema grupi esinejatele- tantsijatele ja nende juhendajatele põhikoolist!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar