Loodan, et kõik minu õpilased tegid seda ka sel aastal rõõmuga. Mina küll ootasin uut algust. Kas ja kui palju keegi muutnud on? Kuidas suvi möödus? ...
Sel aastal on uus direktor: Aivo Toomistu. Aktusel pidas ta avakõne ja oh üllatust: laulis ja mängis seal ka kitarri. Osav ja võimekas mees! Ega me saa ometi talle alla jääda?!
Direktori aktiivsus tähendab vist seda, et ka meie peame olema avatud ja olles tööl õppimas, peame jõudma ka huvides tegusad olla.
Jõudu õppetöös ja rõõmu avastada uusi teadmisi!
Õpetaja Eeva





Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar